FórumEgyébIgazi pénzért fizetés hiba! (Error 10200244)

Igazi pénzért fizetés hiba! (Error 10200244)

-2

Reggie (Diamond Common)

Reggie profilképe

BattleTag: Reggie#2258

Tapasztalt játékos

2016.09.19 12:05

Üdv mindenkinek!

 

Egy jó bő két és fél éve játszok már HS-t és még nem vettem semmit sem valós pénzért, ezért szeretnék egy kis segítséget kérni a tapasztaltabb emberektől ez iránt hogy most én mindent normálisan kitöltöttem minden adatot, aztán megpróbáltam megvenni a 10 packet a Bunndle packet vagy mit és ezt az errort írta ki nekem.

Mastercardos vagyok, beírtam azt a kódot ami jelzést mutatott a battle.net oldalon mit kell beírni de ugyan ez volt a gond. Most akkor tudakoljam meg a Banknál ahol vagyok hogy mi is ez a kód? Vagy mit tegyek ez ügyben? Kivételesen most vennék 1500ft-ért teljesen megéri amig az "akció" tart.

Segítsetek mi a probléma oka! Köszönöm!

#1

2016.09.19 19:15

totenmester profilképe

totenmester (Hall of Fame)

BattleTag: totenmester#2708

Tapasztalt játékos

Keres: Barátot

Kicsit jobban beleástam magam. Akkor szokta kiírni a hibát, ha a CW kód, vagy a kártya lejárati dátumában hiba van.

#2

2016.09.20 12:51

Reggie profilképe

Reggie (Diamond Common)

BattleTag: Reggie#2258

Tapasztalt játékos

Ez elég érdekes, megfogom érdeklődni hogy mi a fene van majd a banktól a CW kódot. Köszönöm szépen a segítséget!

#3

2016.09.20 13:55 | Válasz: (#2) Reggie (Diamond Common) hozzászólására

Maxxis profilképe

Maxxis (Epic) - Közösségépítő

BattleTag: Maxxis#2665

Tapasztalt játékos

Szia!

 

A CW kód, a bankártyád hátulján lévő kód a mágnescsík alatt a vonalkód mellett álltalában egy 3 jegyű szám. 

üdv:max

#4

2016.09.20 16:20

Reggie profilképe

Reggie (Diamond Common)

BattleTag: Reggie#2258

Tapasztalt játékos

Szia! Igen én is azt írtam be, de úgy is kiírta az errort. Vagy lehet máshol ideiglenesen csináltatok egy bankártyát és felrakok rá némi pénzt, csak erre az alkalomra. :D:D :D

#5

2016.09.20 17:07 | Válasz: (#4) Reggie (Diamond Common) hozzászólására

Maxxis profilképe

Maxxis (Epic) - Közösségépítő

BattleTag: Maxxis#2665

Tapasztalt játékos

Az lehet még a probléma, hogy a bankkártyád nem alkalmas az online vásárlásra.

üdv:max

#6

2016.09.21 13:12

werwolfrych profilképe

werwolfrych

Sziasztok! Nekem egy olyan gondom adódott, hogy meg akartam venni ezt az új paklit (1 legendary + 10 pakli) Iphone-on de nem történik semmi csak tölt be a kis kék kör. Na innen se vissza se tovább nem lehet lépni, ahogy belépek a shopba egyből megjelenik újra és csak tölt. Belépek pc-én a HS be és ott meg be se enged a shopba mert azt írja, hogy egy másik eszközön már folyamatban van egy vásárlás, ugyebár az Iphone-on. Kiléptem a telon az accountból, utána letöröltem a játékot, kikapcsoltam a telót sőt már az apple fiókot is kitöröltem de semmi, ugyanúgy kiírja, hogy másik eszközön már folyamtban van egy vásárlás. Magyarul az iphone-on beragadt ez a vásárlás, így mostmár sehogy se lehet vásárolni, se aranyér se pénzér se paklit se arénát se kieget semmit. Bankkártya tuti jó (mastercard) ezzel vásárolok mindenhol steam-en ebay-en, meg hs- ben is már vásároltam vele. Valakinek valami ötlet?

#7

2016.09.21 19:16

Maxxis profilképe

Maxxis (Epic) - Közösségépítő

BattleTag: Maxxis#2665

Tapasztalt játékos

Blizzard Support-nak írj.

Ha bejelentkezel, vagy regisztrálsz, akkor válasz írására, privát üzenetek küldésére és sok másra is lehetőséged lesz, illetve a captchát sem kell kitöltened!

Új vendég hozzászólás