FórumEgyébError 194 (mobiltelefonon)

Error 194 (mobiltelefonon)

-2

Sachelle (Common)

Sachelle profilképe

2015.07.31 16:53

Sziasztok!

Ma a mobilomon akartam Hearthstoneozni, mikor kiírta, hogy frissíteni kell. Rá is mentem a frissítésre. A frissítés vége előtt pár %-kal megszakítja a műveletet, és ezt írja ki: 'A(z) "Hearthstone Heroes of Warcraft" frissítését nem sikerült letölteni egy hiba miatt. (194)'

Valakinek valamilyen ötlet a javításra? :(

#1

2015.07.31 18:49

Athesto profilképe

Athesto (Diamond Common)

BattleTag: Athesto#2314

Közepes játékos

Keres: Barátot

Szia! Milyen gyors a neted? Mert nekem is volt úgy, hogy a lassú letöltés miatt nem jött le.

A Wifi sebességén is sok múlik.

 

#2

2015.07.31 22:33

Szia!

Ping: 27 ms, Letöltési sebesség: 8,08 Mbps, Feltöltési sebesség: 0,47 Mbps. Sajna nálunk ez a legnagyobb net csomag, szóval ezen változtatni nem tudok. :/

#3

2015.08.01 00:52

Miles Teg profilképe

Miles Teg (Epic)

BattleTag: ddg#2463

Tapasztalt játékos

Tudom triviális a dolog, de egy lövést megér: biztos van elegendő tárhely az adatok fogadásához a készülékedben? (android: beállítások, tárhely, egyéb: ha itt látsz "...temp..." nevű file-t, azt nyugodtan töröld; sikertelen telepítés után gyakran jelenik meg itt hatalmas szemét file.)

Szerk: közben rákerestem a hibára, https://productforums.google.com/forum/#!topic/play/hIIJ1nauNf4 

többen ezt ajánlják:

1. clear google play store cache and data from the settings/app manager/all (beállítások, alkalmazások, összes)

megj: a 2. pont előtt próbáld telepíteni a hs-t, mert az account reset törli a telefonból a korábban letöltött, telepített appokat, ha jól emlékszem)
2. remove your google account from settings/accounts 
3. reboot your device and run google play store and login with your account. 

Ha bejelentkezel, vagy regisztrálsz, akkor válasz írására, privát üzenetek küldésére és sok másra is lehetőséged lesz, illetve a captchát sem kell kitöltened!

Új vendég hozzászólás