FórumKasztokbenedictus - 400 dust, vagy egy sikeres mókapakli?

benedictus - 400 dust, vagy egy sikeres mókapakli?

1

o_attila (Golden Rare)

o_attila profilképe

BattleTag: Ollywood#2121

Tapasztalt játékos

Keres: Gyakorló társat

2018.01.09 23:56

Üdv!

Sikerült kibontani egy Benedictust... Raktam össze többféle paklit is, de mivel ahol bontottam limitált a lapkészletem, egy kis elméleti pakliépítésre invitálom az érdeklődő olvasót!

Elsősorban csakúgy beleraktam a paklimba, koncepció nélkül. Persze a vereségsorozat jött is rendesen.

Most meg ebben segíts (lapok és stratégia szintjén is): Van e olyan pakli, hogy maximalizált laphúzást rakok saját pakliba, így akár a 7. körben jöhet B. és aztán is folytatódik a lapelőny játék.

Vagy inkább utolsó lapnak betárolva, jó eséllyel az ellenfél még kb.10 lapját megszerezve valamilyen más módszerrel előnyt kovácsolva nyerni.

 

U.I.:sajnos nem olvastam vissza, hogy valaki írt e ilyen pakliról...

U.I.2.: Tudom, hogy 1 legendary köré veszélyes építkezni, de ha már kibontottam... :D

#1

2018.01.10 20:17

Maxxis profilképe

Maxxis (Epic) - Közösségépítő

BattleTag: Maxxis#2665

Tapasztalt játékos

Szia! Nekem megvan ez a legendary, de még nem igazán volt időm kisérletezgetni vele.

A véleményem, hogy kontrol pakliba beépíthető, és kontrol deck ellen kiváló lehet.

#2

2018.01.11 09:38

Casualplayer profilképe

Casualplayer (Premium) - Közösség segítő

Helló!

Sztem most az elmúlt idők leggyorsabb metáját éljük a maradék control paklik pedig extrém erősek pl a Jáde Druid vagy a Cube lock ráadásul ezekben rengeteg olyan lap van amit papként nehezen tudsz hasznosítani. Így sztem jobban jársz ha lebontod és egy szép epicet csinálsz belőle. 

Egyébként nekem ugyanez a dilemmám a The Darkness-emmel. Hetek óta carakodom vele mikor kedvem van de végülis sztem abszolút alkalmatlan bármire. Eredetileg úgy voltam vele, h minden lapot úgy alkotnak meg h az valamilyen deckbe pontosan passzoljon de az elmúlt egy évben rájöttem h ez nem így van. Pedig még régebben azt állították a Blizznél, hogy minden lapot célzottan hoznak létre, szóval nincsenek töltelék lapok de pedig vannak. 

Egyébként ha decket építenék Benedictus köré az egy control dragon pakli lenne Psychic Screammel.

#3

2018.01.11 13:05

vaskaktusz profilképe

vaskaktusz (Golden Rare)

BattleTag: vaskaktusz#2751

Hali! Az a lap egy dolgot csinál, megvéd a fatigue-tól. Viszont cserébe teleszemeteli a paklidat. Jelenleg semmi ellen nem jó, viszont kb. minden ellen rossz...  Szóval nyugodtan mehet dustnak..

#4

2018.01.15 20:46

o_attila profilképe

o_attila (Golden Rare)

BattleTag: Ollywood#2121

Tapasztalt játékos

Keres: Gyakorló társat

Köszönöm  meglátásaitokat srácok!

Konklúzió:

Megy a bontóba! :D

Ollywood#2121

Ha bejelentkezel, vagy regisztrálsz, akkor válasz írására, privát üzenetek küldésére és sok másra is lehetőséged lesz, illetve a captchát sem kell kitöltened!

Új vendég hozzászólás