FórumEgyébWarCraft film - 2016 június

WarCraft film - 2016 június

0

PHOENIX (Admin)

PHOENIX profilképe

BattleTag: PHOENIX#2680

2015.07.07 15:28

Kevesebb, mint egy év múlva érkezik a WarCraft film a mozikba.

2015 novemberben érkezik az első trailer.

2015 július: Repüld át Stormwind-et egy griffonról!

2014 BlizzCon-os trailer:

A BlizzCon-os trailer-t azért nem hozták sose nyilvánosságra, mert elvileg a CGI mégcsak félkész volt. Azonban akik láttuk mind le voltunk nyűgözve, hogy Stormwind és Dalaran milyen elképesztően gyönyörűen nézett ki (és még csak nem is 3D-ben láttuk!). A BlizzCon 2014-en nagyon szigorú szabályok voltak a trailer alatt, ezért senki sem tudta felvenni!

A trailer elején Stormwind-et lehetett látni, majd egy csapatnyi orkot, akik egy sivatagon át utaztak Durotan vezetésével (úgy gondolom legalábbis - Durotan egyébként Thrall apja!).

Durotan több ezer csatát vezetett már, de most fél attól, hogy apává fog válni és azon gondolkozik ez vajon vezetővé vagy gyávává teszi.

Ezután egy ork - talán Durotan ismét - a Dark Portal-t nézi: "A reményünk elpusztult és már nincs visszaút".

Talán Anduin Lothar(?) pedig azon töpreng, hogy vajon túl sok időt tölt-e a királya védelmében, ahelyett, hogy a fiával törődne.

Láthattuk a Siilver Hand Paladin-jait egy templomban, akiket katonák vettek körbe.

Mutatták Dalaran-t, ahogy lebeg az égen és elképesztően gyönyörű!

Látunk valamilyen hatalmas varázslatot is, talán Gul'dan műve, illetve elfek is felbukkanak a trailer-ben, ahol az egyik oldalra néz és azt kérdezi "A háború lenne... az egyetlen válasz?"

---

Én mindig is imádtam a WarCraft-ot, ezért személy szerint nagyon várom a filmet. A film trailer-eiről a főoldalon is lesz cikk, hiszen a Hearthstone (Heroes of Warcraft)-nak is a WarCraft az alapja.

warcraft

 

#1

2017.03.02 12:52

bíborfény profilképe

bíborfény (Common)

Kezdő játékos

Üdv, ugyan a hír alatt is megkérdeztem, de ki tudja az feltűnik-e valakinek, nincs oldalsáv értesítője :)
A DVD mellé jártak ajándék kódok, és nem találtam meg a neten hogy a Battlechest kódot meddig lehet nem föl használni? Jelenleg nincs PC-m sem időm a WoW-hoz, de nem szeretném, hogy nekiülök, aztán közlik ez a kód már nem érvényes. Vagy adjam meg a kódot, mert nem indul egyből a 30 nap? Fölkerül az accountomra a játék, aztán elkezdem mikor elkezdem? (Van már egy 20-as karakterem, a paladin néni miatt)

bíborfény

#2

2017.03.02 14:17

PHOENIX profilképe

PHOENIX (Admin)

BattleTag: PHOENIX#2680

Szia,

Elméletileg 2016. december 31-éig volt érvényes.

"Digital game code expires December 31, 2016."

"ugyan a hír alatt is megkérdeztem, de ki tudja az feltűnik-e valakinek, nincs oldalsáv értesítője :)"

Igazából van, a fórum melleti hírek fülre kell kattintani, persze mivel ez az alapértelmezett, ezért ezt többen látják.

Hearthstone Hungary Admin

#3

2017.03.02 17:38

bíborfény profilképe

bíborfény (Common)

Kezdő játékos

Köszönöm.
Csak azért nem ijedtem meg elsőre, mert Medivh és Gul'Dan még aktiválható volt februárban. De akkor ne sokat halogassam. ...
Azt volna jó tudni, leketyeg-e a 30 nap WoW ha még nem játszok, csak aktiválom (meg azt hogy Europian vagy American régióba aktiváljam)

bíborfény

#4

2017.03.03 10:01 | Válasz: (#3) bíborfény (Common) hozzászólására

PHOENIX profilképe

PHOENIX (Admin)

BattleTag: PHOENIX#2680

Persze, az aktiválástól számítva indul a 30 nap is. Amerikai régióba ne aktiváld, ez nem olyan, mint a HS. Ha mégis oda aktiválod, akkor számolnod kell azzal, hogy laggolni fog a játék, mert távol van a szerver (~400 ms), 9 óra időeltolódás lesz, tehát a legtöbben akkor fognak játszani, mikor te nem, illetve nem fogsz más magyarokkal összekerülni, mert EU-n játszanak, sőt ha bejön a játék és úgy döntesz, hogy megveszed a legújabb kiegészítőt és ezt nem digitálisan tennéd meg, hanem itthon egy boltban, akkor a dobozban lévő kódot nem tudnád aktiválni amerikai régióra, mert az csak EU-s kód.

Hearthstone Hungary Admin

#5

2017.03.03 14:16

bíborfény profilképe

bíborfény (Common)

Kezdő játékos

Köszönöm. Akkor  jó hogy vártam, de még így is lehet el kell a 30 napomat pazarolnom... 
Bár már tudom, hogy 2017 október 1 a határidő, súgtak egy másik oldalon is.

Addig meg próbálok kölcsönkérni egy számítógépet 30 napra a nyári szabadságra :)

bíborfény

#6

2017.03.03 14:25

bíborfény profilképe

bíborfény (Common)

Kezdő játékos

+ha már a filmről szólt eredetileg ez a fórum: 

Szerintem nagy hibája, hogy nem derül ki, Medivh nem csak elcsábult, mert gyenge  volt és elbukott, hanem nem is tehetett róla amit csinált Persze valahol gyenge volt, de nem ő kereste a bajt és ez nagy különbség. 

Barátommal néztük meg aki még nem találkozott ezzel a történettel, mert nem játszik, és neki csak egy tipikus bukott mágus jött le belőle, mint amilyet sokat láttunk már máshol is. 

 

bíborfény

#7

2022.08.13 10:41

VaBeZ profilképe

VaBeZ (Diamond Common) - Közösség segítő

BattleTag: VaBeZ#2292

Tapasztalt játékos

Érik egy újranézés, úgy emlékszem oké volt.

#8

2022.08.18 21:00 | Válasz: (#7) VaBeZ (Diamond Common) hozzászólására

VaBeZ profilképe

VaBeZ (Diamond Common) - Közösség segítő

BattleTag: VaBeZ#2292

Tapasztalt játékos

Egy gyors-friss spoiler-mentes tömör beszámoló:

újranézve, megerősítve, bőven oké. A zene nagyszerű, a látvány káprázatosan gyönyörű (külön kiemelném az orkokat, hihetetlen ahogy életre keltették őket), bár nem olyan ikonikusak vagy emlékezetesek. A történet gyors, de nem kapkodós, szépen követik egymást a történések, amit pedig ehhez tudni kell a világ kapcsán, azt bárki számára kellően szemléltetik (pl.: hogyan működik a fel mágia). A film viszont sajnos nem hagy időt a kötődéshez, mire lepereg alig tudunk meg vlmit a sok karakterekről. A vágás a jelenetek között sokszor hanyag, durván árulkodó mennyire megcsonkították a filmet a vágó asztalon (valamennyi kimaradt jelenetet magunk is láthatunk).

Ha bejelentkezel, vagy regisztrálsz, akkor válasz írására, privát üzenetek küldésére és sok másra is lehetőséged lesz, illetve a captchát sem kell kitöltened!

Új vendég hozzászólás