HírekLE SSERAFIM koncerttel zárják a ...

LE SSERAFIM koncerttel zárják a 2026-os BlizzCont

Borovi Bence | 2026.06.26 09:00
10

LE SSERAFIM a BlizzCon-on

Hihetetlen, de idén ismét lesz BlizzCon, 2026. szeptember 12-én és 13-án, és akárcsak a legutóbbi BlizzConon, ezúttal is a LE SSERAFIM K-pop együttes fog fellépni.

 

Régebben, még a COVID előtti időkben mindig csak néhány nappal a BlizzCon előtt jelentették be, hogy milyen együttes fogja zárni ezt a fenomenális rendezvényt (volt többek között Metallica és Linkin Park is, melyeken a HSHU is részt vett) azonban, mint látjátok most már hónapokkal a BlizzCon előtt bejelentik az együttest, ami ismét a híres K-pop együttes, a LE SSERAFIM lesz, akárcsak 2023-ban, a legutóbbi BlizzConon!

Az idei BlizzCont elképesztően korán, még 2025. márciusában jelentették be, a jegyeket pedig 2025. novemberében adták el.

Ezúttal 2026. szeptember 12-én és 13-án lesz az esemény, ami eltér a szokásos október végi/november eleji időponttól, és ez most szombat, illetve vasárnap lesz a szokásos péntek és szombat helyett.

Egy újabb fergeteges eseménynek lehetünk tanúi idén szeptemberben! Ismét visszatérnek a nagyszerű elemek, mint a hatalmas megnyitó ünnepség, a részletes fejlesztői panelek, a Darkmoon Faire, a helyszínen kipróbálható demó verziók, és a tervek szerint ismét egy ikonikus közösségi ünneplés és feledhetetlen pillanatok várnak az oda látogatókra.

A Hearthstone Hungary-n természetesen szokás szerint azonnal mindenről be fogunk számolni! Magyar idő szerint várhatóan 19:00-kor lesz a kezdés, de a részletes időbeosztás később érkezik!

Forrás: A Le Sserafim visszatér a BlizzConra


Támogasd a Hearthstone Hungary-t!

Amennyiben van rá lehetőséged, kérlek támogasd az oldalt! A támogatási lehetőségeket itt éred el: HSHU támogatása!


21000

blizzcon2026 blizzcon koncert

További híreink